نرم افزار اتوماسیون اداری

خوشبختانه، بدون استفاده از هزینه های بالا، می توانید از نرم افزار اتوماسیون اداری برای کسب و کارهای کوچک استفاده کنید.

امروزه کارکنان دیگر انتظار ندارند که دفتر خود را به مکانی تبدیل کنند که به سادگی کار خود را آغاز کنند،آنها انتظار دارند که محیط دفتر خود را به عنوان یک مکان هوشمندانه برای کار کردن تبدیل کنند که توسط اتوماسیون اداری هدایت می شود.

اتوماسیون اداری استفاده از فناوری اطلاعات برای حمایت از کار دانش و خودکار سازی فرآیندهای کسب و کار است.

این روش به خصوص اگر کسب و کار شما به برنامه های تخصصی نیاز ندارد و شما مجبور نیستید وظایف بسیار پیچیده ای را با نرم افزار خود انجام دهید مناسب است.

به عنوان مثال، Google Docs یک مجموعه قدرتمند از برنامه های کاربردی وب را فراهم می کند که شما بدون هیچ هزینه ای می توانید استفاده کنید.

 

  • “Writer” یک نرم افزار رایگان نرم افزار پردازش کلمه است

“Writer” یک برنامه پردازش کامل کلمات کلیدی و بسته نرم افزاری نشر دسکتاپ مناسب برای استفاده در کسب و کار است. این همه ویژگی هایی است که شما انتظار دارید که در یک پردازشگر حرفه ای کلمه، مانند قالب بندی، استفاده از سبک ها، چک کردن املا، اتمام خودکار، و بسیاری دیگر، مشاهده کنید..

 

  • “Calc” یک برنامه نرم افزاری رایگان صفحه گسترده است

“Calc” یک برنامه صفحه گسترده است که بصری است و مجموعه ای کامل از ابزار تجزیه و تحلیل داده های عددی است.

این بسته صفحه گسترده به اندازه کافی قدرتمند است که به شما امکان میدهد تا کارهای عددی خود را سریع و کارآمد انجام دهید و جایگزینی برای مایکروسافت اکسل است

 

  • “Impress” یک بسته نرم افزاری ارائه رایگان است

“Impress” یک بسته نرم افزاری برجسته ارائه است که به شما اجازه می دهد تا پیام خود را به شیوه ای روشن و هیجان انگیز ارسال کنید. با استفاده از ابزار Impress، شما می توانید ارائه های ساده را در حداقل زمان ایجاد کنید،و یک جایگزین برای مایکروسافت پاورپوینت است.

 

  • “Base” یک برنامه رایگان نرم افزار پایگاه داده است

“Base” یک برنامه پایگاه داده کاملا کاربردی را برای شما فراهم می کند. شما می توانید جداول، فرم ها، نمایش ها و گزارش ها را برای مطابقت با نیازهای خاص پردازش اطلاعات کسب و کار خود تعریف کنید و جایگزینی برای Microsoft Access است.

 

  • “Draw” یک نرم افزار گرافیکی و طراحی رایگان است

“قرعه کشی” اجازه می دهد تا هر چیزی را از یک طرح سریع به مجموعه ای پیچیده از طرح ها بکشید و حتی به شما اجازه می دهد طرح ها و نمودارهای سازمانی را انجام دهید.

 

مزایا و چالش ها نرم افزار اتوماسیون اداری

مزایای مختلفی وجود دارد که ما از استفاده از اتوماسیون اداری استفاده می کنیم. یکی از بزرگترین این است که تکنولوژی محاسبات پیچیده تر را انجام می دهد، یعنی کارگران کمتر ماهر می توانند کارهایی را انجام دهند که نیاز به مهارت بیشتری دارند. این بدان معنی است که برای کارگران تحصیل کرده کمتر می تواند پرداخت شود.

 

فواید نرم افزار اتوماسیون اداری

سازمان اتوماسیون اداری همه داده ها و ارتباطات را در یک مکان قرار می دهد. این داده ها به راحتی سازمان یافته و آسان برای دسترسی است.

  • موجب صرفه جویی در وقت
  • صرفه جویی در پول
  • خطای انسانی کمتر
  • صرفه جویی در فضا