نکاتی مهم که قبل از راه اندازی یک استارت‌ آپ‌ باید بدانید

وقتی زمان راه‌اندازی یک محصول جدید اعلام می‌شود، معمولا این زمان نقطه اوج چند ماه یا حتی سال‌ها برنامه‌ ریزی دقیق است. برای راه‌ اندازی یک استارت‌ آپ‌  « شرکت نوپا » جدید به اقدامات مختلفی از جمله دریافت چندین لینک‌ دهنده برای تقویت رتبه‌ بندی در گوگل نیاز است. در مقاله می‌خواهیم به برخی از نکاتی اشاره کنیم که برای راه‌اندازی موفق استارت‌ آپ‌ طبق برنامه باید انجام دهیم .

[gap height=”20″]

برای شکست برنامه‌ ریزی نکنید !

[gap height=”20″]

همیشه باید این را به خاطر داشته باشید که اگر نتوانید برنامه‌ ریزی کنید، برای شکست برنامه‌ ریزی کرده‌اید. راه‌اندازی محصول مدیریت‌ شده و موفق می‌تواند مرز بین موفقیت و شکست را تعیین کند و به همین خاطر، افراد باید برنامه‌ ریزی دقیقی داشته باشند و به تمام جزئیات در هر مرحله از کار توجه کنند تا پس از معرفی و عرضه محصول ، همه‌چیز در استارت‌ آپ‌ به خوبی پیش برود.

[gap height=”20″]

رسانه‌ای کردن استارت‌ آپ‌ خود

[gap height=”20″]

یکی از راهبردهای اصلی که باید روی آن تمرکز کرد، و یکی از مهم‌ترین جنبه‌های مربوط به راه‌اندازی استارت‌ آپ‌ آن است که برای ارائه یک پیام منسجم و قدرتمند در سراسر کانال‌ها برنامه‌ریزی کنید. داشتن رتبه صفحه خوب و بازاریابی موفق بسیار کارآمد خواهد بود بنابراین بهتر است جنبه بازاریابی راه‌اندازی خود را تقویت کنید تا همه چیز در تاریخ تعیین‌شده آماده شده باشد. باید به سایت‌های رسانه‌ای، بلاگر‌ها و هر فردی که علاقه‌مند است محصول شما را بررسی و درباره آن صحبت کند، دسترسی پیدا کنید. از قبل از تاریخ راه‌اندازی به این افراد امکان دهید تا به محصول شما دسترسی داشته باشند تا بتوانند درباره آن صحبت و آن را تبلیغ کنند.

[gap height=”20″]

موعد مقرر بسیار مهم است

[gap height=”20″]

با دقت به تاریخ راه‌اندازی شرکت خود فکر کنید. ممکن است با نزدیک شدن به این تاریخ، احساس کنید برای راه‌اندازی استارت‌ آپ‌ خود خیلی زود اقدام کرده‌اید. این احساس کاملا طبیعی است و هرچقدر به این تاریخ نزدیک‌تر می‌شوید، همه چیز را سازمان‌نیافته‌تر می‌بینید. اما با وجود این فشارها، اگر با دقت زمان راه‌اندازی را مشخص کرده‌اید، نیازی نیست آن را به وقت دیگری موکول کنید.

[gap height=”20″]

یک راهبرد بازاریابی ایجاد کنید

[gap height=”20″]

تمام بررسی‌های فنی باید روی محصول جدید شما انجام شوند و وقتی کاملا از همه چیز راضی بودید، باید روی ایجاد یک راهبرد بازاریابی تمرکز کنید. وقتی یک راهبرد بازاریابی می‌سازید، جنبه‌های مختلفی را باید در نظر داشته باشید. داشتن پوشش رتبه صفحه بسیار مهم است. تبلیغات شما باید به موقع انجام شود و همه چیز باید در جای خود قرار بگیرد.

[gap height=”40″]

منبع : وبسایت شنبه