سیستم اتوماسیون اداری

سیستم ضمن ساماندهی فرایندهای سازمانی، امکان انجام مکاتبات اداری را به صورت الکترونیک از هر نقطه جغرافیایی با سرعت بالا، سهولت کاربری و در محیطی امن فراهم می‌کند. سیستم اتوماسیون اداری تحت وب سیستم با ایجاد بستری مناسب برای ثبت و گردش نامه و انواع فرم‌های سازمانی، پیگیری دقیق، گزارش اقدامات لازم و مدیریت بهینه‌ی جلسات، ضمن سرعت بخشیدن به روند مکاتبات درون سازمانی، امکان تعامل الکترونیک برون سازمانی را نیز فراهم می‌کند. مجموعه این امکانات با بهره‌گیری از برترین فناوری‌های تولید نرم‌افزار، با کاربری ساده و امنیت بالا ساخته شده است.

[gap height=”20″]

ویژگی‌ها اول سیستم اتوماسیون اداری

[gap height=”20″]

ویژگی‌ها اول سیستم اتوماسیون اداری

تحت وب بودن یک نرم افزار قابلیت استفاده از آن را در هر زمان و هر مکان تنها با استفاده از یک مرورگر فراهم می‌کند. نرم‌افزار تحت وب مستقل از سیستم عامل و محیط نرم‌افزاری بوده و امکان استفاده از آن بدون نیاز به نصب یا ارتقاء نرم افزار روی کلاینت وجود دارد. هنگامیکه از نرم فزار اتوماسیون اداری تحت وب استفاده می‌کنید، همه جا دفتر کار شماست. ویرایشگر و نمایشگر تعبیه شده داخل نرم افزار، بکارگیری این راهکار را مستقل از هر ابزاری کرده است.

[gap height=”20″]

ویژگی‌ها دوم  اتوماسیون اداری

[gap height=”20″]

ویژگی‌ها دوم سیستم اتوماسیون اداری

مقیاس‌پذیری میزان آمادگی سیستم را برای افزایش بار کاری نشان می‌دهد. اتوماسیون اداری تحت وب سیستم قابلیت پشتیبانی از تعداد زیاد کاربران را با کارایی مناسب داراست. با افزایش تعداد کاربران در سازمان کافیست سخت افزار بیشتری اختصاص دهید و نگران سرعت و کارایی نباشید.

[gap height=”20″]

ویژگی‌ها سوم سیستم اتوماسیون اداری

[gap height=”20″]

ویژگی‌ها سوم سیستم اتوماسیون اداری

توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در سیستم نگاه جدی به موضوع امنیت داشته و راهکارهای آن را در طراحی‌های خود مدنظر قرار داده‌اند. در این زمینه،‌ نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب  سیستم، توانسته است گواهی بلوغ امنیتی را از مرکز تحقیقات انفورماتیک ایران دریافت کند. این گواهینامه، ویژگی‌های محرمانگی، صحت داده‌ها، صحت سیستم و مدیریت امنیت را در اتوماسیون تحت وب  سیستم تائید می‌کند.

[gap height=”20″]

ویژگی‌ها چهارم سیستم اتوماسیون اداری

[gap height=”20″]

ویژگی‌ها چهارم سیستم اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری تحت وب، نرم افزاری است مبتنی بر معماری سه لایه که با استفاده از تکنولوژی Java EE طراحی و پیاده‌سازی شده است. به جهت پیاده‌سازی با استفاده از تکنولوژی Java EE، نصب و استقرار این سیستم بر روی انواع مختلف سیستم عامل ویندوز و لینوکس امکان‌پذیر است. ضمنا فرایند تولید این محصول کاملا منطبق بر چارچوب‌های Agile بوده است و از Scrum framework در تولید محصول استفاده می‌شود.

[gap height=”20″]

ویژگی‌ها پنجم سیستم اتوماسیون اداری

[gap height=”20″]

ویژگی‌ها پنجم سیستم اتوماسیون اداری

سیستم به گونه‌ای طراحی شده است که امکان پوشش‌دهی انواع مختلف کسب و کارها و انطباق با مدل‌های متنوع گردش مکاتبات در سازمان‌ها را دارد. راهکارهای اتوماسیون اداری به نحوی تحلیل و پیاده‌سازی شده‌اند که انعطاف پذیر بوده و به طور کامل نیازهای مشتریان را پاسخ می‌دهند و مطابق با نیازهای متنوع مشتریان قابل پیکربندی هستند.

[gap height=”40″]

تهیه شده در بخش مقاله اتوماسیون اداری تحت وب

۱۳۹۶-۱۱-۴ ۱۸:۱۷:۳۳ +۰۳:۳۰ Categories: نرم افزار اتوماسیون|Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |